red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Regulacja konserwacja przegląd

Profesjonalny serwis drzwi

Nie każdy wie, jak istotną rolę odgrywa właściwe wyregulowanie drzwi. To od ich prawidłowego ustawienia w dużej mierze zależy szczelność drzwi oraz należyte działanie zamków. Warto wspomnieć, że nawet najlepszej jakości firmowe zamki drzwiowe mogą sprawiać problemy, jeśli drzwi nie będą właściwie osadzone i wyregulowane. W sytuacji, gdy pojawiają jakiekolwiek trudności z ich otwieraniem i domykaniem, oznacza to, że czas wezwać fachowca.

Jeśli coś Państwa zaniepokoi w funkcjonowaniu drzwi wejściowych, zachęcamy do kontaktu. Wykonamy dokładny przegląd i zajmiemy się usuwaniem nieprawidłowości i wad. Przyczyną nieszczelności może być zarówno nieodpowiednie osadzenie skrzydła, jak i wypaczona lub źle założona uszczelka. Dzięki dwudziestoletniej praktyce, bezbłędnie ocenimy przyczyny i podejmiemy właściwe kroki. Ponadto zajmujemy się usuwaniem uszkodzeń i montażem dodatkowych zamków.

Przegląd i konserwacja drzwi w zachodniopomorskim

Sprawdzanie stanu technicznego drzwi, jest szczególnie istotne przy drzwiach antywłamaniowych. Decydując się na montaż drzwi specjalistycznych, zależy nam przecież na wzmożonej ochronie, którą otrzymamy pod warunkiem że wszystkie elementy składowe będą działać prawidłowo. Warto więc zawczasu zadbać o konserwację i zapewnić sobie bezpieczeństwo.

W ramach działalności prowadzimy kompleksowa obsługę drzwi Witex oraz drzwi innych producentów jakie można spotkać na lokalnym rynku. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Zawsze stajemy na wysokości zadania i zlecone nam prace wykonujemy na najwyższym poziomie.