red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Awaryjne otwieranie zamków

Pomoc ślusarska w Szczecinie - awaryjne otwieranie zamków

Tempo życia jest wielkie i sprawia, że przez roztargnienie możemy zgubić klucze, zatrzasnąć drzwi lub w nerwach uszkodzić zamek. Niejednokrotnie dopiero po pewnym czasie, kiedy chcemy dostać się do mieszkania okazuje się, że nie ma jak tego dokonać. Bywa także, że drzwi zatrzasną się od wewnątrz i osoba zostaje uwięziona w środku. W takich sytuacjach nie pozostaje nic innego jak skorzystanie z usług pogotowia ślusarskiego. Nasza firma gotowa jest do podjęcia działań, rozwiązujących każdy z wymienionych problemów.

W przypadku zgubienia lub kradzieży kluczy istnieje możliwość awaryjnego otworzenia zamka. Dzięki praktycznej wiedzy i sporemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu socjalistycznych narzędzi jesteśmy w stanie otworzyć drzwi bez użycia klucza. Jednakże, nawet jeśli w mieszkaniu posiadają Państwo zapasowy komplet, to doradzamy wymianę zamka, ponieważ z zaginionych kluczy mogą zrobić użytek osoby niepożądane. Służymy poradą jaki rodzaj zamka wybrać i dokonamy fachowego montażu.

Otwieranie zamków uszkodzonych i zatrzaśniętych

Zdarzają się także sytuacje, że zamek ulega uszkodzeniu lub w środku zostaje ułamany klucz i żadne manewry nie pomagają. Jeśli przydarzy się Państwu taki pechowy incydent, także polecamy się do usług. Warto zdać się na profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie kompetencje do tego typu działań. Jeśli za naprawy weźmie się zawodowy ślusarz jest szansa, że nie będzie konieczna wymiana całego zamka. Natomiast osoba niewprawiona działając amatorsko, może zrobić więcej szkody niż pożytku. W efekcie i tak trzeba będzie zadzwonić po ślusarza, lepiej więc oszczędzić sobie czasu i nerwów.

W trosce o bezpieczeństwo i działanie zgodne z prawem, prosimy Klientów o okazanie dowodu uprawniającego, do wejścia do lokalu. Posiadamy Licencję Policji zezwalającą na wykonywanie zawodu. Zdajemy sobie sprawę, że mogą nas Państwo potrzebować o różnej porze dnia i nocy, dlatego jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 8 do 20. Po zgłoszeniu przybywamy, najszybciej jak to możliwe. Staramy się spełniać wysokie wymagania naszych Klientów, zachowujemy dyskrecję i oferujemy atrakcyjne ceny za nasze usługi. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu.