red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Montaż zamków

Profesjonalny montaż zamków w Szczecinie

Podstawową działalnością naszej firmy jest montaż zamków drzwiowych. To one w dużej mierze stanowią o bezpieczeństwie mieszkańców, dlatego istotny jest zarówno dobór właściwego zamka, jak i fachowy montaż. Właściciel firmy, który jest głównym wykonawcą zleceń, posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu może się podjąć wykonania zainstalowania każdego rodzaju zamka w drzwiach do domów lub mieszkań, bez względu na fakt czy rzecz dotyczy drzwi drewnianych, stalowych czy antywłamaniowych. Oferta obejmuje montaż zamków dowolnego producenta, w tym zamków:

  • nawierzchniowych
  • wpuszczanych
  • zwykłych/podstawowych
  • atestowanych antywłamaniowych

Jako firma zajmująca się ślusarką od lat, służymy pomocą w doborze odpowiedniego modelu zamka. Specjalizujemy się zwłaszcza w zamkach dwóch cenionych na rynku producentów: Gerda i Witex. Nie znaczy to jednak, że mamy zawężone pole działania. Jak już zostało wspomniane jesteśmy do Państwa dyspozycji i podejmiemy się montażu zamka dowolnej firmy. Ostateczna decyzja co do wyboru konkretnego modelu zawsze należy do Klienta, a naszym zadaniem jest rzetelne wykonanie montażu.

Zajmujemy się zarówno montażem zamków, jak i ich wymianą na nowe. Zlecenia realizujemy najszybciej jak to możliwe, zwykle w dniu zgłoszenia.

Wymiana wkładki zamka

W przypadku zgubienia kluczy lub uszkodzenia zamka właściciele zazwyczaj decydują się na jego wymianę, jednakże czasem wystarczy wymiana samej wkładki. To rozwiązanie mniej kosztowne, a tak samo skuteczne. Samodzielne wykonanie wymiany wkładki, dla osoby nie wprawionej może być kłopotliwe i nie przynieść spodziewanego efektu, dlatego korzystniejsze będzie skorzystanie z usług fachowca.

Nasze działania poparte wieloletnią praktyką w zawodzie cechują się wysoką jakością. Mowa tutaj o kompetentnym wykonawstwie, ale także o kontakcie z Klientem, terminowości i wszechstronności. Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług ślusarskich w Szczecinie, zapraszamy do kontaktu.