red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Zamki Gerda

Montaż zamków firmy GERDA

Najważniejszym elementem zabezpieczającym drzwi jest dobry zamek. Pozwala on na większe poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. Nasza Firma świadczy usługi z zakresu montażu i wymiany zamków oraz wkładek. Potrafimy skutecznie, solidnie i szybko wymienić zamki we wszystkich typach drzwi dowolnego producenta. Mając dwudziestoletnie doświadczenie w branży doskonale zdajemy sobie sprawę z istoty problemów jakie mogą zdarzyć się każdemu z nas. Zdarzenia takie jak np. zgubienie kluczy, wszelkiego rodzaju włamania, awarie czy uszkodzenia zamków i ich wymiana nie są nam obce! Takie sytuacje, które zdarzają się dość często w naszej codzienności nasza firma gotowa jest rozwiązać w jak najlepszy i najszybszy dla Państwa sposób oferując pomoc ślusarza, pogotowie zamkowe czy serwis produktów Gerda.

Naprawa zamków

Specjalizujemy się w naprawie i konserwacji zamków zwłaszcza dwóch wiodących firm. Jedną z nich jest firma Gerda, która jest jednym z liderów produkcji drzwi i zamków na rynku zabezpieczeń. Zamki do drzwi stanowią bardzo istotny element, który pomaga w poczuciu bezpieczeństwa i pozwala skutecznie wyeliminować obawy przed włamaniem. Jakość, solidne wykonanie, ale także fachowa pomoc w montażu i ich wymianie mogą dać gwarancję i zapewnić poczucie komfortu i spokoju naszym Klientom.

Oryginalne części zamków GERDA w Szczecinie

W naszej bogatej ofercie posiadamy części i wszystkie oryginalne zamki firmy Gerda. Dlatego też nowsze modele czy wymiana części nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapewniamy kompleksową obsługę i rzetelną pomoc w ich naprawie. Zależy nam na satysfakcji Klienta i jesteśmy przekonani, że korzystając z usług naszej firmy będą Państwo zadowoleni i spokojni o własne bezpieczeństwo w swoich domach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez wszystkie dni tygodnia na terenie całego miasta Szczecin. Zapraszamy do kontaktu!