Zamki Gerda

Montaż zamków firmy GERDA

Najważniejszym elementem zabezpieczającym drzwi jest dobry zamek. Pozwala on na większe poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. Nasza Firma świadczy usługi z zakresu montażu i wymiany zamków oraz wkładek. Potrafimy skutecznie, solidnie i szybko wymienić zamki we wszystkich typach drzwi dowolnego producenta. Mając dwudziestoletnie doświadczenie w branży doskonale zdajemy sobie sprawę z istoty problemów jakie mogą zdarzyć się każdemu z nas. Zdarzenia takie jak np. zgubienie kluczy, wszelkiego rodzaju włamania, awarie czy uszkodzenia zamków i ich wymiana nie są nam obce! Takie sytuacje, które zdarzają się dość często w naszej codzienności nasza firma gotowa jest rozwiązać w jak najlepszy i najszybszy dla Państwa sposób oferując pomoc ślusarza, pogotowie zamkowe czy serwis produktów Gerda.

Naprawa zamków

Specjalizujemy się w naprawie i konserwacji zamków zwłaszcza dwóch wiodących firm. Jedną z nich jest firma Gerda, która jest jednym z liderów produkcji drzwi i zamków na rynku zabezpieczeń. Zamki do drzwi stanowią bardzo istotny element, który pomaga w poczuciu bezpieczeństwa i pozwala skutecznie wyeliminować obawy przed włamaniem. Jakość, solidne wykonanie, ale także fachowa pomoc w montażu i ich wymianie mogą dać gwarancję i zapewnić poczucie komfortu i spokoju naszym Klientom.

Oryginalne części zamków GERDA w Szczecinie

W naszej bogatej ofercie posiadamy części i wszystkie oryginalne zamki firmy Gerda. Dlatego też nowsze modele czy wymiana części nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapewniamy kompleksową obsługę i rzetelną pomoc w ich naprawie. Zależy nam na satysfakcji Klienta i jesteśmy przekonani, że korzystając z usług naszej firmy będą Państwo zadowoleni i spokojni o własne bezpieczeństwo w swoich domach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez wszystkie dni tygodnia na terenie całego miasta Szczecin. Zapraszamy do kontaktu!