red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Naprawy powłamaniowe

Naprawy drzwi i zamków

Jeżeli dotknęło kogoś z Państwa przykre zdarzenie, jakim jest próba włamania, podczas której zostały zniszczone zamki i drzwi, nieuniknione staje się skorzystanie usług fachowca. Nasza firma opracowała swoja ofertę w taki sposób, aby w takiej sytuacji udzielić kompleksowej pomocy. W związku z tym naprawy powłamaniowe w Szczecinie obejmują zarówno wymianę zamków, jak i działania związane z naprawą drzwi.

Zniszczenia mogą być różne od uszkodzeń zamków czy ościeżnicy, po rozregulowanie skrzydła. Nasza firma działa w branży ślusarskiej od wielu lat i na swoim koncie ma zrealizowane liczne zlecenia tego rodzaju. Inwestycja w sprzęt i szkolenia, przyniosła dobre efekty. Dzięki temu możemy podjąć się naprawy usterek i zniszczeń, nawet tych zaawansowanych.

Zamki atestowane, zabezpieczenie przed złodziejami

Próba włamana potrafi solidnie zachwiać poczucie bezpieczeństwa, więc na prośbę Klientów, możemy posłużyć fachowym doradztwem w zakresie zabezpieczeń antywłamaniowych. Podejmiemy się montażu zamków atestowanych, zarówno wpustowych, jak i nawierzchniowych.

Konieczność wymiany zamka lub naprawy drzwi, zazwyczaj pojawia się nagle, w najmniej oczekiwanym momencie, ale dla nas nie jest to przeszkodą. Działamy przez 7 dni w tygodniu, w nagłych przypadkach także w święta, więc bez obaw można się z nami skontaktować w każdej chwili. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i można nam zaufać. Szczególnie, ze posiadamy licencję Policji pracownika zabezpieczeń technicznych.