red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Naprawy powłamaniowe drzwi

Naprawy powłamaniowe i wymiany zamków w Szczecinie

Jeżeli miała miejsce u Państwa próba włamania lub co gorsza, okazała się ona skuteczna i potrzebujecie naprawy zamka, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Osoby dopuszczające się takich przestępstw działają w pospiechu, nie zważając na zniszczenia powstałe podczas prób dostania się do środka. W efekcie oprócz ograbionego mieszkania, trzeba jeszcze zaradzić coś na uszkodzone drzwi i zamki. Ale skoro przytrafił się taki wypadek, trzeba czym prędzej podjąć odpowiednie kroki.

Aby nie doszło ponownie do incydentu tego typu, warto zdać się na pomoc fachowców. Ślusarz w Szczecinie wskaże najlepsze rozwiązania, np.  zakup nowego atestowanego zamka. Mogą Państwo liczyć z naszej strony na zrozumienie i gotowość do działania. Takie zdarzenia wymuszają szybką reakcję, w związku z czym, można po nas zadzwonić nie tylko w dni robocze, ale także w soboty i niedziele do godziny 20:00. Natychmiast zajmiemy się montażem nowego zamka, który będzie dawał potrzebne i realne poczucie bezpieczeństwa.

Kompleksowa oferta usług

Ślusarką zajmujemy się od 20 lat i na swoim koncie mamy liczne zlecenia powłamaniowe. Jeśli podczas wtargnięcia włamywaczy doszło do uszkodzenia drzwi, także się tym zajmiemy. Zdajemy sobie sprawę, że kompleksowość działań, to duże ułatwienie dla naszych Klientów, dlatego z myślą o nich staraliśmy się optymalnie przygotować ofertę usług.

Montujemy zamki różnego typu: atestowane, wpuszczane i nawierzchniowe, na wszystkich rodzajach drzwi. Posiadamy liczne specjalistyczne narzędzia oraz wprawę, co w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza realizację każdego zlecenia. Jeśli chcą się Państwo czuć bezpiecznie, zachęcamy do kontaktu.