red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Przegląd i konserwacja

Zamki atestowane - przegląd i konserwacja

Każdy stara się chronić swoje mienie, ale niestety mimo to zdarza się, że ktoś zechce połakomić się na naszą własność. Dlatego warto zawczasu zainwestować w dobre zabezpieczenie drzwi czyli zamki atestowane.  Warte polecenia są znane wszystkim zamki Gerda lub Witex, które słyną z wysokiej jakości. Jednak nic nie jest wieczne i prędzej czy później mogą wystąpić problemy - zacinanie się i trudności z otwieraniem zamka. Warto przed całkowitą wymianą zasięgnąć porady ślusarza, który zrobi przegląd i poczyni stosowne kroki. Trzeba wiedzieć, że zarówno montaż, jaki i późniejszą konserwację najlepiej zlecić rzetelnej, godnej zaufania firmie. Wymiana zamka atestowanego, to spory wydatek, więc warto wezwać fachowca, który może wskazać środek zaradczy. W razie potrzeby możemy służyć poradą w doborze najskuteczniejszych rozwiązań, wszak w branży działamy już 20 lat, więc mamy skrupulatną znajomość tematu.

Warto zaznaczyć, że właściciel firmy ślusarskiej Andrzej Kwiatek posiada Licencję Policji na wykonywanie zawodu i jest wpisany na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, co świadczy o naszej wiarygodności i rzetelności.

Oryginalne części do zamków atestowanych

Jeśli podczas użytkowania zamek atestowany zacznie działać niepoprawnie, należy niezwłocznie skontaktować się z naszą firmą. Jeśli zajdzie potrzeba wymiany wkładki gwarantujemy, że posiadamy oryginalne części, które są zaplombowane i otwierane dopiero w obecności Klienta. Takie postępowanie pozwala uniknąć wątpliwości i zastrzeżeń.

Dokonujemy wszelkich działań, mających za zadanie wpłynąć na skuteczne działanie zamków drzwiowych. Konserwacje, naprawy i wymiany części - wszystko fachowo i na czas. Choć naszą specjalnością jest serwis zamków marki Gerda i Witex, to podejmujemy się serwisowania także innych zamków. Oferta usług ślusarskich w Szczecinie, jest bardzo rozbudowania i dopasowana do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!