red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Zamki Witex

Serwis zamków WITEX w woj. zachodniopomorskim

Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasz Klient był usatysfakcjonowany i zadowolony z naszych usług, dlatego też z ogromną starannością dostarczamy produkty, usługi serwisowe i monterskie na jak najlepszym poziomie. Jedną z podstawowych potrzeb w naszym życiu jest poczucie bezpieczeństwa naszych domów i rodzin. W trosce o nie, a także w celu zapewnienia spokojnej pracy, wyjazdu na weekend lub urlop Klient korzysta z ogromnego wyboru wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, drzwi antywłamaniowych czy zamków, aby móc uchronić swoje mienie przed kradzieżą. Specjalnością i dużym atutem naszej firmy jest serwisowanie drzwi WITEX na terenie całego Szczecina i woj. Zachodniopomorskiego.

WITEX - oryginalne części i ich zamienniki

W trosce o zapewnienie jeszcze większego poczucie bezpieczeństwa, komfortu i gwarancji na ochronę majątku dla naszych Klientów mamy doskonałą ofertę i wachlarz usług, w których posiadamy ogromny wybór zamków. Jesteśmy w stanie zapewnić oryginalne części jak i ich odpowiedniki, czyli tzw. części zamienne, które są często doskonałą  alternatywą nie tylko pod względem ceny. Montaż dodatkowych zamków do antywłamaniowych drzwi WITEX nie tylko pozwoli Państwu na „podwójną ochronę”, ale także zniweluje stres, uczucie zagrożenia czy strachu o dom i swoich bliskich.

Wymiana wkładek, uszczelek i regulacja

Wiele czynników m.in. zmiana temperatury mogą spowodować problem z drzwiami powodując ich dokuczliwe skrzypienie czy szuranie. Dlatego też każdym drzwiom raz na jakiś czas potrzebna jest regulacja. Jest to dodatkowa czynność i umiejętność, którą doskonale zajmuje się nasza firma. Działając na rynku przez dwadzieścia lat mamy także ogromne doświadczenie w wymianie uszczelek i wkładek. Dzięki tym umiejętnościom potrafimy rozwiązać wszelkie problemy w oparciu o zamki i drzwi, z którymi zmaga się Klient.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.