Awaryjne otwieranie drzwi

Wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi

Bywają takie dni, że nic nie układa się po naszej myśli… Budzik nie zadzwonił, autobus odjechał przed samym nosem i na domiar złego… zgubiliśmy klucze. Na to ostatnie zdarzenie losowe, możemy polecić nasze usługi ślusarskie w Szczecinie. Dzięki odpowiednim kompetencjom pomożemy dostać Ci się do mieszkania, nie poczynając przy tym żadnych uszkodzeń drzwi czy futryny. Sprawność manualna, specjalistyczne narzędzia oraz niebagatelne, bo 20-letnie doświadczenie umożliwiają nam awaryjne otwieranie drzwi, bez względu na ich rodzaj.

Poradzimy sobie ze zwykłymi drzwiami drewnianym, jak i modelami antywłamaniowymi. Przyczyna, uniemożliwiająca dostanie się do środa, także nie ma większego znaczenia. Otworzymy drzwi, w których jest uszkodzony zamek, zaginęły do nich klucze lub jeśli zamek jest zablokowany, np. utkwił w nim fragment klucza. Gdy zajdzie nagła potrzeba skorzystania z usług ślusarskich, skontaktuj się z nami. Przybywamy najszybciej jak się da po otrzymaniu zgłoszenia. Wiemy, że są to sytuacje stresowe i duże znaczenie odgrywa czas.

Wybieramy optymalne rozwiązania

Aby móc awaryjnie otworzyć drzwi, musimy mieć poręczenie, że osoba zlecająca usługę, ma podstawy i uprawnienia, aby dostać się do środka. Jeśli zostanie to potwierdzone, zaczynamy działania. Natomiast o naszej wiarygodności niech świadczy fakt, że dysponujemy licencją Policji na pracownika zabezpieczeń technicznych.

Aby skutecznie otworzyć zatrzaśnięte drzwi, metodą bezinwazyjną, konieczne jest zapoznanie się z przyczyną problemu. Następnie dobrać odpowiednie narzędzia i delikatnie - uważając na mechanizm zamka - przystąpić do czynności. W przypadku, gdy uszkodzenie okaże się skomplikowane i jego naprawa nie będzie opłacalna, zaproponujemy wymianę zamka na nowy. Jeśli zechcą Państwo uzyskać poradę, w wyborze optymalnego modelu, chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i znajomością tematu. Działamy na terenie Szczecina i okolic.