red phone 7151502239444
Usługi ślusarskie Szczecin

Awaryjne otwieranie drzwi

Wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi

Bywają takie dni, że nic nie układa się po naszej myśli… Budzik nie zadzwonił, autobus odjechał przed samym nosem i na domiar złego… zgubiliśmy klucze. Na to ostatnie zdarzenie losowe, możemy polecić nasze usługi ślusarskie w Szczecinie. Dzięki odpowiednim kompetencjom pomożemy dostać Ci się do mieszkania, nie poczynając przy tym żadnych uszkodzeń drzwi czy futryny. Sprawność manualna, specjalistyczne narzędzia oraz niebagatelne, bo 20-letnie doświadczenie umożliwiają nam awaryjne otwieranie drzwi, bez względu na ich rodzaj.

Poradzimy sobie ze zwykłymi drzwiami drewnianym, jak i modelami antywłamaniowymi. Przyczyna, uniemożliwiająca dostanie się do środa, także nie ma większego znaczenia. Otworzymy drzwi, w których jest uszkodzony zamek, zaginęły do nich klucze lub jeśli zamek jest zablokowany, np. utkwił w nim fragment klucza. Gdy zajdzie nagła potrzeba skorzystania z usług ślusarskich, skontaktuj się z nami. Przybywamy najszybciej jak się da po otrzymaniu zgłoszenia. Wiemy, że są to sytuacje stresowe i duże znaczenie odgrywa czas.

Wybieramy optymalne rozwiązania

Aby móc awaryjnie otworzyć drzwi, musimy mieć poręczenie, że osoba zlecająca usługę, ma podstawy i uprawnienia, aby dostać się do środka. Jeśli zostanie to potwierdzone, zaczynamy działania. Natomiast o naszej wiarygodności niech świadczy fakt, że dysponujemy licencją Policji na pracownika zabezpieczeń technicznych.

Aby skutecznie otworzyć zatrzaśnięte drzwi, metodą bezinwazyjną, konieczne jest zapoznanie się z przyczyną problemu. Następnie dobrać odpowiednie narzędzia i delikatnie - uważając na mechanizm zamka - przystąpić do czynności. W przypadku, gdy uszkodzenie okaże się skomplikowane i jego naprawa nie będzie opłacalna, zaproponujemy wymianę zamka na nowy. Jeśli zechcą Państwo uzyskać poradę, w wyborze optymalnego modelu, chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i znajomością tematu. Działamy na terenie Szczecina i okolic.